Sháníte kvalitní velkoobchod drogérie? Máme pro vás to pravé

drogerie Zlín

Ať už sháníte velké množství hotelových mýdel, nebo balení čističe na podlahy, vše na jednom místě za skvělé ceny má právě tato drogérie Zlín. Čtěte dále a dozvíte se více!

Dankr.cz je název tohoto kouzelného elektronického obchodu. Čtěte dále co všechno v něm například můžete najít!

Pro domácnosti

Běžná drogerie včetně čistících nástrojů, po jednom kuse i ve velkém, ale vždy za výhodné ceny. Mezi známé značky prodávané na tomto e-shopu jsou například Savo, Spontex, Coccolino, Vanish, Jelen a Sanytol. Ve vzorkové prodejně na Jateční ulici ve Zlíně si můžete přijít pro menší množství z jejich e-shopu.

Pro malé podniky

Provozujete malou restauraci, nebo podnikáte ve službách? Velké množství na výběr z jednorázových papírových doplňků prodeje není Dankru cizí. Ubrousky, zásobník účtenek či velké balení čistících prostředků. Překvapí vás také držáky na čistící produkty na stěnu a velký výběr ochranných materiálů.

Pro hotely/veřejné podniky

Sestava na úklízení na kolečkách, obrovské množství toaletního papíru, zásobníky na daný toaletní papír a tím tento seznam nekončí. K hotelové výbavě pokojů nezbytně patří malá mýdla, šampony, šitíčka, hřebeny, kartáče na boty, pantofle a lžíce na boty. Toto jsou věci, které každý host od lepšího hotelu očekává a bude si chtít vzít domů na památku z vašeho hotelu.

 

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4