Jak zajistit moderní vzhled a funkčnost? Odpověď vás možná překvapí.

komerční budova

Procházíte kolem novostaveb a jsou na nich dvě věci, které jsou společné všem budovám. Prvních si asi všimneme velkých oken, které zajistí pocit vzdušnosti a architektům budovy ulehčí řešení rozložení světel. Co je ale ten důležitější prvek pro moderní vzhled komerční budovy?

Hliník


Hliník, nebo spíše hliníkové konstrukce, které drží vnější konstrukci oken a stěn pohromadě je základní stavební kámen pro moderní exteriér.
Hliník v kombinaci s čirým materiálem vytváří celý prosvětlovací systém, který tvoří ten čistý, vzdušný look. Mimo exteriér bychom si měli také říci, že tvorba vnitřních prosklených prostor unikátních tvarů vytváří vzhled budoucnosti. Vnitřní zahrady, zasklené jídelny a kanceláře umožňují firmám cítit se, jako kdyby pracovali na čerstvém vzduchu.

Využití světelných prostor se ale netýká pouze administrativních, či komerčních budov. Najdeme je také ve veřejných, občanských a bytových stavbách. Soukromé zahrady s proskleným patrem, zimní zahrada, která se promění v létě v terasu a světelnou stěnu, která šetří elektrickou energii.

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4